Panel LCD NEC MultiSync M321 32 " czarny (60005288)
Zdjęcia 11 |
NEC MultiSync M321 32 " czarny
Przekątna:32 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 100:1
Jasność:450 cd/m²
Funkcje:HDR
Złącza:HDMI, DisplayPort, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup NEC MultiSync M321 32 " czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NEC MultiSync M321 60005288 | 3 196 zł |
NEC MultiSync M321 Płaski panel Digital Signage 81,3 cm 60005288 | 2 996 zł |
Monitor NEC MultiSync M321 (60005288) | 2 785 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! nec Monitor wielkoformatowy MultiSync M321 32 cale 2 | 2 788 zł |
Nec M321 4k Led Lcd Monitor Czarny One Size / EU Plug CD93427 | 3 091 zł |
NEC MultiSync M321 Płaski panel Digital Signage 81,3 cm 60005288 | 2 996 zł |
NEC M321 32" Wyświetlacz | 2 799 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →