Monitor Neovo SC-2702 27 " czarny
Zdjęcia 6 |
Neovo SC-2702 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Jasność:300 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Neovo SC-2702 27 " czarny
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AG Neovo SC-2702 ekran PC 686 cm 27" 1920 x 1080 px Full HD Czarny | 1 266 zł |
AG NEOVO Monitor 27 cali SC-2702 LED VA FHD HDMI VGA BNC UPAGN027XSC2702 | 1 143 zł |
AG NEOVO 27"'' SC-2702 Czarny SC-2702 | 1 160 zł |
AG NEOVO Monitor 27 cali SC-2702 LED VA FHD HDMI VGA BNC 107913 | 1 198 zł |
AG NEOVO Monitor 27 cali SC-2702 LED VA FHD HDMI VGA BNC 107913 | 1 143 zł |
pokaż 9 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →