Monitor Philips 24E1N5300AE 23.8 " czarny
Zdjęcia 7 |
Philips 24E1N5300AE 23.8 " czarny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 24E1N5300AE 23.8 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Monitors 24E1N5300AE/00 Monitor z Regulacją Wysokości Czarny 24 Ca | 862 zł |
Monitor PHILIPS 24E1N5300AE 23.8" 1920x1080px IPS 1 ms [MPRT] 4 ms [GTG] | 1 060 zł |
Monitor PHILIPS 24E1N5300AE 23.8" 1920x1080px IPS 1 ms [MPRT] 4 ms [GTG] 2 | 1 060 zł |
Monitor Philips 24E1N5300AE (24E1N5300AE/00) Czarny | 756 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →