Monitor NEC E243F 24 "
Zdjęcia 20 |
NEC E243F 24 "
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 6 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup NEC E243F 24 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NEC MultiSync E243F 61 cm (24") 1920 x 1080 px Full HD 60005203 | 821 zł |
Monitor NEC MultiSync E243F-BK [Autoryzowany Sprzedawca] - Raty (raty 0) | 1 300 zł |
NEC MultiSync E243F 61 cm (24") 1920 x 1080 px Full HD 60005203 | 821 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →