Monitor Dahua LM24-B201S 23.8 "
Zdjęcia 8 |
Dahua LM24-B201S 23.8 "
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dahua LM24-B201S 23.8 "
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DAH 24p IPS FHD 250cd Pochylany Anti-Lumiere Blue HP HDMI VGA Slim Edge DH | 544 zł |
Monitor DAHUA LM24-B201S 23.8" 1920x1080px IPS 100Hz 4 ms | 427 zł |
Monitor DAHUA LM24-B201S 23.8" 1920x1080px IPS 100Hz 4 ms 1920X1080PX | 422 zł |
Monitor Dahua Technology LM24-B201S | 399 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Dahua LM24-B201S
Ceny na Dahua LM24-B201S |
---|---|---|---|---|
Dahua LM22-B201S 21.45 " | od 369 zł | 6 oferty | ||
Dahua LM24-B201S 23.8 " | od 399 zł | 10 oferty | ||
Dahua LM27-B201S 27 " | od 519 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →