Монітор Dahua LM24-E230C 23.6 "
Фото 4 |
Dahua LM24-E230C 23.6 "
Діагональ:23.6 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, MPRT 1 мс
Частота:165 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:VESA Adaptive-Sync
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Dahua LM24-E230C 23.6 "
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Monitor DAHUA Gaming 24" DHI-LM24-E230C Zakrzywiony 165HZ 40001 DHI-LM24-E | 638 zł |
Dahua LM24-E230C MON-LCD-DHT-0012 | 642 zł |
Monitor Dahua Technology LM24-E230C | 633 zł |
Monitor DAHUA LM24-E230C 23.6" 1920x1080px 165Hz 1 ms Curved | Bezpłatny t | 642 zł |
Monitor Dahua 23,6" LM24-E230C 2xHDMI DP | 921 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Dahua LM24-E230C
Ціни на Dahua LM24-E230C |
---|---|---|---|---|
Dahua LM24-E230C 23.6 " | від 564 zł | 10 пропозицій | ||
Dahua LM27-E230C 27 " | від 685 zł | 10 пропозицій | ||
Dahua LM32-E230C 31.5 " | від 896 zł | 9 пропозицій |