Monitor HP E24i G4 24 " (9VJ40AA)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
HP E24i G4 24 "
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1200 (16:10)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP E24i G4 24 "
Wszystkie ceny 31 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP E-Display E24i G4 61 cm 24 cale IPS WUXGA 1920 x 1200 1610 Display Port | 1 168 zł |
24" HP E24i G4 - 1920x1200 - IPS - 5 ms - Monitor | 778 zł |
HP E24i G4 - 24'' | IPS | WUXGA | ms | 60Hz | 1xHDMI, 1xD-Sub, 1xUSB 3,0, | 789 zł |
Monitor HP E24i G4 WUXGA 9VJ40AA#ABB | 1 009 zł |
Monitor HP E24i G4 24" 1920x1200px IPS | 729 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →