Monitor Lenovo ThinkCentre TIO 24 Gen 5 Touch 23.8 "
Zdjęcia 11 |
Lenovo ThinkCentre TIO 24 Gen 5 Touch 23.8 "
21.5 "23.8 "
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 6 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:230 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo ThinkCentre TIO 24 Gen 5 Touch 23.8 "
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One 24 LED 605 cm 238" 1920 x 1080 px Full HD E | 1 550 zł |
24" Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 - 1920x1080 - IPS - USB HUB - | 1 254 zł |
Lenovo Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One Touch Gen5 12NBGAT1EU UPLNV023 | 1 461 zł |
LENOVO 23.8'' ThinkCentre Tiny-In-One 24 Gen 5 12NBGAT1EU Czarny 12NBGAT1E | 1 479 zł |
Lenovo Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One Touch Gen5 12NBGAT1EU 121237 | 1 531 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje Lenovo ThinkCentre TIO 24 Gen 5 Touch
Ceny na Lenovo ThinkCentre TIO 24 Gen 5 Touch |
---|---|---|---|---|
Lenovo ThinkCentre TIO 22 Gen 5 Touch 21.5 " | od 2 020 zł | 1 oferta | ||
Lenovo ThinkCentre TIO 24 Gen 5 Touch 23.8 " | od 1 237 zł | 17 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →