Monitor Lenovo P24q-30 23.8 " czarny
Zdjęcia 6 |
Lenovo P24q-30 23.8 " czarny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:HDR, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo P24q-30 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo Thinkvision P24Q-30 605 cm 238 2560 x 1440 pikseli W128280352 238 2 | 1 504 zł |
24" Lenovo P24q-30 - LED monitor - QHD - 23.8" - 4 ms - Monitor | 1 149 zł |
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision P24q-30 WLED LCD 63B4GAT6EU UPLNV023X | 1 428 zł |
LENOVO 23.8'' ThinkVision P24q-30 63B4GAT6EU Czarny 63B4GAT6EU | 1 446 zł |
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision P24q-30 WLED LCD 63B4GAT6EU 116099 | 1 496 zł |
pokaż 15 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →