Monitor Dell P2424HT 23.8 " srebrny
Zdjęcia 12 |
Dell P2424HT 23.8 " srebrny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell P2424HT 23.8 " srebrny
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
61cm/24" 1920x1080 Dell P2424HT FHD LED IPS Touch 60Hz 5ms HDMI DP LS USBC | 1 731 zł |
24" Dell P2424HT - LED monitor - Full HD (1080p) - 24" - 5 ms - Monitor | 1 737 zł |
Dell Monitor P2424HT 23.8 cala Dotykowy FHD/16:9/HDMI/DP/USBC/RJ45/3Y UPDE | 1 645 zł |
Monitor DELL P2424HT 23.8" 1920x1080px IPS | 1 574 zł |
Dell Monitor P2424HT 23.8 cala Dotykowy FHD/16:9/HDMI/DP/USBC/RJ45/3Y 1172 | 1 723 zł |
pokaż 20 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →