Monitor Lenovo P32p-30 31.5 " czarny
Zdjęcia 7 |
Lenovo P32p-30 31.5 " czarny
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo P32p-30 31.5 " czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo ThinkVision P32p-30 63D1RAT1EU | 3 470 zł |
Monitor LENOVO ThinkVision P32p-30 31.5" 3840x2160px IPS 4 ms | 3 741 zł |
Monitor LENOVO ThinkVision P32p-30 31.5" 3840x2160px IPS 4 ms 63D1RAT1EU | 3 741 zł |
Monitor Lenovo ThinkVision P32p-30 (63D1RAT1EU) | 2 832 zł |
pokaż 3 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →