Monitor Lenovo D32-40 31.5 " czarny (66FCGAC2EU)
Zdjęcia 8 |
Lenovo D32-40 31.5 " czarny
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo D32-40 31.5 " czarny
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo D32-40 ekran PC 80 cm 315" 1920 x 1080 px Full HD Czarny 66FCGAC2EU | 1 091 zł |
32" Lenovo D32-40 - 1920x1080 - VA - 4 ms - Monitor | 823 zł |
Lenovo D32-40 - 31.5'' | VA | Full HD| 60 Hz | DisplayPort, HDMI | VESA 10 | 799 zł |
Monitor LENOVO D32-40 31.5" 1920x1080px 4 ms | 799 zł |
Monitor Lenovo D32-40 31,5" 16:9 1920x1080 3000:1 Raven Black | 906 zł |
pokaż 14 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →