Monitor Lenovo T32p-30 31.5 "
Zdjęcia 3 |
Lenovo T32p-30 31.5 "
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo T32p-30 31.5 "
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LENOVO 31.5'' T32p-30 63D2GAT1EU Czarny | 2 559 zł |
Monitor LENOVO ThinkVision T32P-30 31.5" 3840x2160px IPS 4 ms | 3 596 zł |
Monitor LENOVO 31.5" 3840 x 2160 63D2GAT1EU Czarny | 2 842 zł |
Lenovo ThinkVision T32p-30 80 cm (31.5") 3840 x 2160 px 4K 63D2GAT1EU | 2 681 zł |
pokaż 13 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →