Monitor Lenovo M14d 14 " czarny
Zdjęcia 7 |
Lenovo M14d 14 " czarny
Przekątna:14 "
Rozdzielczość:2240x1400 (16:10)
Matryca:IPS, czas reakcji 6 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 500:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo M14d 14 " czarny
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
14" Lenovo ThinkVision M14d - 6 ms - Monitor | 1 090 zł |
LENOVO 14'' ThinkVision M14 63AAUAT6WL Czarny 63AAUAT6WL | 1 104 zł |
Lenovo ThinkVision M14d - 14'' | IPS | USB-C | VESA 100 MON-LCD-LEN-0252 | 1 099 zł |
Monitor LENOVO ThinkVision M14D 14" 2240x1400px IPS | 1 500 zł |
Monitor LENOVO ThinkVision M14D 14" 2240x1400px IPS | 1 500 zł |
pokaż 15 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →