Monitor Dell P2424HEB 23.8 " czarny (210-BKVC)
Zdjęcia 11 |
Dell P2424HEB 23.8 " czarny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dell P2424HEB 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell 24 Video Conferencing Monitor P24 DELL-P2424HEB | 2 128 zł |
24" Dell P2424HEB - 1920x1080 (FHD) - IPS - 90W USB-C HUB - 5 ms - Monitor | 1 773 zł |
Dell Monitor P2424HEB 23.8 cala LED IPS Full HD (1920 x1080)/16:9/HDMI/DP/ | 1 845 zł |
Dell Monitor P2424HEB 23.8 cala LED IPS Full HD (1920 x1080)/16:9/HDMI/DP/ | 1 933 zł |
Dell P2424HEB 23.8 cala LEDIPS Full HD (1920 x1080)/16:9/HDMI/DP/ RJ-45/Ka | 1 839 zł |
pokaż 4 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →