Monitor Lenovo ThinkVision P24h-30 23.8 " czarny
Zdjęcia 15 |
Lenovo ThinkVision P24h-30 23.8 " czarny
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:HDR, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Konstrukcja podstawki zapewnia mocowanie do telefonu
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo ThinkVision P24h-30 23.8 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo ThinkVision P24h-30 skaerm - WLE 63B3GAT6EU | 1 749 zł |
24" Lenovo ThinkVision P24h-30 - 2560x1440 - IPS - USB HUB - 4 ms - Monito | 1 236 zł |
Lenovo ThinkVision P24h-30 60,5 cm (23.8") 2560 x 1440 px 63B3GAT6EU | 1 205 zł |
Lenovo Thinkvision P24h-30 23.8´´ Wqhd Ips Wled Monitor Przezroczysty 63B3 | 1 408 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →