Monitor HP Z24m G3 23.8 " szary (4Q8N9AA)
Zdjęcia 7 |
HP Z24m G3 23.8 " szary
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:90 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Wbudowana kamera internetowa 5 MP z mikrofonem z redukcją szumów.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP Z24m G3 23.8 " szary
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP Monitor 23.8 cali Z24m G3 QHD Conferencing 4Q8N9AA UPHPD024XS00037 | 2 488 zł |
HP Z24m G3 - 24'' | IPS | QHD | 60 Hz | DisplayPort, HDMI 2.0 | HDR | Pivo | 2 544 zł |
HP 23.8'' Z24m G3 4Q8N9AA Srebrny | 2 508 zł |
HP Monitor 23.8 cali Z24m G3 QHD Conferencing 4Q8N9AA 105935 | 2 606 zł |
HP Inc. Monitor 23.8 cali Z24m G3 QHD Conferencing 4Q8N9AA 1858944 | 2 512 zł |
pokaż 13 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →