Monitor HP Z27q G3 27 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 5 |
HP Z27q G3 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP Z27q G3 27 " czarny
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
27" HP Z27q G3 - 5 ms - Monitor | 1 514 zł |
Monitor HP Z27q G3 QHD 1C4Z7AA#ABB | 2 129 zł |
Monitor HP 27" 2560 x 1440 1C4Z7AA Czarno-srebrny | 2 208 zł |
HP Z27q G3 QHD 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD 1C4Z7AA#ABB | 1 569 zł |
Monitor HP Z27q G3 (1C4Z7AA) | 1 494 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →