Monitor Iiyama ProLite XUB2792HSN-B5 27 " czarny
Zdjęcia 12 |
Iiyama ProLite XUB2792HSN-B5 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XUB2792HSN-B5 27 " czarny
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
IIYAMA Monitor IIYAMA ProLite XUB2792HSN-B5 24 IPS LED 4ms 75hz Pivot USB- | 989 zł |
iiyama ProLite XUB2792HSN-B5 - 27'' | IPS | Full HD | USB-C | Pivot MON-LC | 949 zł |
IIYAMA XUB2792HSN-B5 27inch IPS 1920x1080 250cd/m2 4ms XUB2792HSN-B5 | 1 009 zł |
Monitor iiyama ProLite XUB2792HSN-B5 | 946 zł |
Monitor IIYAMA ProLite Xub2792Hsn-B5 27' IPS 1920x1080 (HD 1080p) 75Hz 4ms | 1 009 zł |
pokaż 8 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →