Monitor Iiyama ProLite XU2293HS-B5 21.5 "
Zdjęcia 9 |
Iiyama ProLite XU2293HS-B5 21.5 "
Przekątna:21.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 3 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XU2293HS-B5 21.5 "
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
IIYAMA Monitor 21.5 cala XU2293HS-B5 IPS/HDMI/DP/SLIM/2x1W/3ms UPIIY022XS9 | 449 zł |
iiyama ProLite XU2293HS-B5 - 21.5'' | IPS | Full HD MON-LCD-IYA-0571 | 430 zł |
IIYAMA 21.5" ProLite XU2293HS-B5 Czarny | 440 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XU2293HS-B5 21.5" 1920x1080px IPS 3 ms | 419 zł |
IIYAMA Monitor 21.5 cala XU2293HS-B5 IPS/HDMI/DP/SLIM/2x1W/3ms 107104 | 449 zł |
pokaż 16 ofert
Modyfikacje Iiyama ProLite XU2293HS-B5
Ceny na Iiyama ProLite XU2293HS-B5 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XU2293HS-B5 21.5 " | od 417 zł | 21 oferta | ||
Iiyama ProLite XU2493HS-B5 23.8 " | od 434 zł | 28 oferty | ||
Iiyama ProLite XU2793HS-B5 27 " | od 570 zł | 20 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →