Монітор Iiyama ProLite XU2293HS-B5 21.5 "
Фото 9 |
Iiyama ProLite XU2293HS-B5 21.5 "
Діагональ:21.5 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 3 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite XU2293HS-B5 21.5 "
Усі ціни 24 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
IIYAMA Monitor 21.5 cala XU2293HS-B5 IPS/HDMI/DP/SLIM/2x1W/3ms UPIIY022XS9 | 449 zł |
iiyama ProLite XU2293HS-B5 - 21.5'' | IPS | Full HD MON-LCD-IYA-0571 | 430 zł |
IIYAMA 21.5" ProLite XU2293HS-B5 Czarny | 440 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XU2293HS-B5 21.5" 1920x1080px IPS 3 ms | 419 zł |
IIYAMA Monitor 21.5 cala XU2293HS-B5 IPS/HDMI/DP/SLIM/2x1W/3ms 107104 | 449 zł |
ще 19 пропозицій
Модификації Iiyama ProLite XU2293HS-B5
Ціни на Iiyama ProLite XU2293HS-B5 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XU2293HS-B5 21.5 " | від 399 zł | 25 пропозицій | ||
Iiyama ProLite XU2493HS-B5 23.8 " | від 434 zł | 17 пропозицій | ||
Iiyama ProLite XU2793HS-B5 27 " | від 572 zł | 20 пропозицій |