Monitor Iiyama G-Master GB2470HSU-B5 23.8 "
Wideo 1Zdjęcia 19 |
Zamknij
Menu
Iiyama G-Master GB2470HSU-B5 23.8 "
23.8 "27 "
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.8 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:1 100:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama G-Master GB2470HSU-B5 23.8 "
Wszystkie ceny 31 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
IIYAMA Monitor IIYAMA G-Master GB2470HSU-B5 23.8 FHD IPS 0.8ms CzarnyZdobądź przewagę nad konkurencją, aby uwolnić cały swój potencjał gracza dzięki 24-calowemu Gb2470Hsu z 0.8ms Mprt i częstotl... więcejiwością odświeżania 165 Hz. Uzbrojony w technologię FreeSync Premium możesz podejmować decyzje w ułamku sekundy zapominając zarazem o smużeniu lub rozmyciu obrazu.Korzyści MediaMarkt.plZłóż skargę | 699 zł |
IIYAMA Monitor 24 cale GB2470HSU-B5 0.8ms,IPS,DP,HDMI,165Hz,HAS(150mm) UPIZdobądź przewagę nad konkurencją, aby uwolnić cały swój potencjał gracza dzięki 24-calowemu GB2470HSU z 0.8ms MPRT i często... więcejtliwością odświeżania 165Hz. Uzbrojony w technologię FreeSync Premium możesz podejmować decyzje w ułamku sekundy zapominając zarazem o smużeniu lub rozmyciu obrazu. Możliwość regulacji jasnych i ciemnych tonów za pomocą funkcji Black Tuner zapewnia lepszą jakość widzenia w zacienionych obszarach, a panel w technologii IPS gwarantuje doskonałą jakość ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 779 zł |
Monitor Iiyama G-Master GB2470HSU-B5 Red Eagle 24"Monitor iiyama 24 G-Master GB2470HSU-B5 Red EagleZdobądź przewagę nad konkurencją, aby uwolnić cały swój potencjał gracza dzi... więcejęki 24-calowemu GB2470HSU z 0.8ms MPRT i częstotliwością odświeżania 165Hz. Uzbrojony w technologię FreeSync Premium możesz podejmować decyzje w ułamku sekundy zapominając zarazem o smużeniu lub rozmyciu obrazu. Możliwość regulacji jasnych i ciemnych tonów za pomocą funkcji Black Tuner zapewnia lepszą jakość widzenia w zacienionych obszarach, a panel w technologii IPS gwarantuje doskonałą jakość obrazu. Dzięki stopce z regulacją wysokości możesz bez problemu dopasować położenie ekranu do swoich preferencji, aby cieszyć się komfortem w trakcie nawet najdłuższych maratonów gamingowych.NAJ Maxelektro.plZłóż skargę | 799 zł |
iiyama G-Master GB2470HSU-B5 Red Eagle - 23.8'' | Fast IPS | Full HD | 165G-MASTER GB2470HSU-B5 Uwolnij cały swój potencjał gracza dzięki GB2470HSU Red Eagle z matrycą Fast IPS. Zdobądź przewagę nad... więcejkonkurencją, aby uwolnić cały swój potencjał gracza dzięki 24-calowemu GB2470HSU z 0.8ms MPRT i częstotliwością odświeżania 165Hz. Uzbrojony w technologię FreeSync Premium możesz podejmować decyzje w ułamku sekundy zapominając zarazem o smużeniu lub rozmyciu obrazu. Możliwość regulacji jasnych i ciemnych tonów za pomocą funkcji Black Tuner zapewnia lepszą jakość widzenia w zacienionych obszarach, a panel w technologii IPS gwarantuje doskonałą jakość obrazu. Dzięki stopce z regulacją wysokości możesz bez problemu dopasować położenie ekranu do swoich preferencji, aby cieszyć się komfortem w trakcie nawet najdłuższych maratonów gamingowych. FAST IPS Matryca Fast IPS nie tylko gwarantuje wierne odwzorowanie scen z pola bitwy i wyjątkową dokładność kolorów, ale także niesamowity czas reakcji na ruchomy obraz (MPRT) wynoszący 0.8 ms. TECHNOLOGIA FREESYNC™ PREMIUM Ten monitor gwarantuje redukcję opóźnień i obsługuje technologię LFC (Low Framerate Compensation), dzięki czemu pozwala wyeliminować wszelkie problemy związane z zacinaniem lub rwaniem obrazu praktycznie przy dowolnej liczbie klatek na sekundę. PREDEFINIOWANE I NIESTANDARDOWE TRYBY GIER Sam zdecyduj! Wybierz jeden z predefiniowanyc Komputronik.plZłóż skargę | 779 zł |
Monitor IIYAMA G-Master GB2470HSU-B5 23.8" 1920x1080px IPS 165Hz 0.8 msMonitor gamingowy IIYAMA G-Master o przekątnej ekranu 23.8 cali z podświetleniem LED. Rozdzielczość ekranu wynosi 1920 x 1080... więcejpikseli 165Hz , czas reakcji wynosi 0.8 ms [MPRT]. Jasność jest na poziomie 250 cd/m2. Kąty widoczności wynoszą 178 stopni dla poziomu i dla pionu. Współczynnik kontrastu dynamicznego wynosi 80000000:1. Maksymalna wysokości monitora wynosi 53.5 cm. Electro.plZłóż skargę | 780 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Iiyama G-Master (gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 1 559 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 0.4 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 655 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 548 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 2 499 zł
gamingowy, 43 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, czas reakcji 3 ms, MPRT 0.4 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 679 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.8 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 099 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.8 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 399 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 619 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 479 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 773 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 0.4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 679 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.8 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 789 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 438 zł
gamingowy, 21.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 850 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 529 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 199 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 2 299 zł
28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 150 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 829 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 448 zł
21.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
Wideo recenzje
Modyfikacje Iiyama G-Master GB2470HSU-B5
Ceny na Iiyama G-Master GB2470HSU-B5 |
---|---|---|---|---|
Iiyama G-Master GB2470HSU-B5 23.8 " | od 679 zł | 32 oferty | ||
Iiyama G-Master GB2770HSU-B5 27 " | od 890 zł | 30 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →
od 769 zł
gamingowy, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 679 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.8 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 696 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 760 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 672 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible
od 668 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 699 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 696 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 2 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 699 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, TÜV Rheinland
od 855 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 2 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
od 692 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 3 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR