Monitor Iiyama G-Master GB2470HSU-W5 23.8 " biały
Zdjęcia 15 |
Zamknij
Menu
Iiyama G-Master GB2470HSU-W5 23.8 " biały
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.8 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:1 100:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama G-Master GB2470HSU-W5 23.8 " biały
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
COMPUTER MOUSE 238 cala G-MASTER RED EAGLE FREESYNC PREMIUM FAST IPS IGZO | 778 zł |
IIYAMA Monitor G-Master 23.8 cala GB2470HSU-W5 0.8ms,IPS,DP,HDMI,165Hz,HASGB2470HSU-W5
Zdobądź przewagę nad konkurencją, aby uwolnić cały swój potencjał gracza dzięki 24-calowemu GB2470HSU z... więcej0.8ms MPRT i częstotliwością odświeżania 165Hz. Uzbrojony w technologię FreeSync Premium możesz podejmować decyzje w ułamku sekundy zapominając zarazem o smużeniu lub rozmyciu obrazu. Możliwość regulacji jasnych i ciemnych tonów za pomocą funkcji Black Tuner zapewnia lepszą jakość widzenia w zacienionych obszarach, a panel w technologii IPS gwarantuje ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 779 zł |
Monitor gamingowy iiyama GB2470HSU-W5 Red Eagle 24" 1920x1080px IPS 165HzMonitor gamingowy iiyama GB2470HSU-W5 Red Eagle 24" 1920x1080px IPS 165Hz Zdobądź przewagę nad konkurencją, aby uwolnić cały... więcejswój potencjał gracza dzięki 24-calowemu GB2470HSU z 0.8ms MPRT i częstotliwością odświeżania 165Hz. Uzbrojony w technologię FreeSync Premium możesz podejmować decyzje w ułamku sekundy zapominając zarazem o smużeniu lub rozmyciu obrazu. Możliwość regulacji jasnych i ciemnych tonów za pomocą funkcji Black Tuner zapewnia lepszą jakość widzenia w zacienionych obszarach, a panel w technologii IPS gwarantuje doskonałą jakość obrazu. Dzięki stopce z regulacją wysokości możesz bez problemu dopasować położenie ekranu do swoich preferencji, aby cieszyć się komfortem w trakcie nawet najdłuższych maratonów gamingowych NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Przekątna ekranu: 24" Panel: FAST IPS Kolor: Matowy biały Rozdzielczość obrazu: 1920 x 1080 Jasność: 250 cd/m2 Format obrazu: 16:9 Kontrast statyczny: 1100:1 Czas reakcji: 0,8 ms Kąt widzenia: poziomo/pionowa 178°/178° Synchronizacja pozioma: 15 - 19 Hz Redukcja niebieskiego światła: Tak Technologia Flicker Free: Tak Wbudowane głośniki: 2 x 2W Rotacja (funkcja PIVOT): 90° Standard VESA: 100 x 100 mm System zarządzania kablami: Tak Wymiary produktu szer. x wys. x gł.: 539.5 x 355.5 (505.5) x 171mm Waga (bez pudła): 4.5kg IPS Technologia IPS gwarantuje wyższy kontrast, najlepsze odwzorowanie barw i większe kąty widzenia niż najbardziej popularna technologia TN czy VA. Obraz będzie wyglądał dobrze niezależnie od tego, pod jakim kątem na niego patrzymy. Częstotliwość odświeżania 165Hz Częstotliwość odświeżania na poziomie 165Hz powoduje, że monitor jest w stanie odświeżyć sygnał do kilku razy częściej w porównaniu do standardowych monitorów. Dzięki temu uzyskiwana jest doskonała płynność obrazu oraz brak efektu smużenia nawet w czasie wyświetlania najbardziej wymagających grafik. Ultra szybki czas reakcji 0,8ms Szybki czas reakcji to kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane. Absolutny MUST HAVE dla każdego rasowego gracza! Redukcja niebieskiego światła Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej. IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu. Flicker-Free - w trosce o zdrowie naszych oczu Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja Maxelektro.plZłóż skargę | 799 zł |
iiyama G-Master GB2470HSU-W5 Red Eagle - 23.8'' | Fast IPS | Full HD | 165G-MASTER GB2770HSU-B5 Zdobądź przewagę nad konkurencją, aby uwolnić cały swój potencjał gracza dzięki 27-calowemu GB2770HSU z... więcej0.8ms MPRT i częstotliwością odświeżania 165Hz. Uzbrojony w technologię FreeSync Premium możesz podejmować decyzje w ułamku sekundy zapominając zarazem o smużeniu lub rozmyciu obrazu. Możliwość regulacji jasnych i ciemnych tonów za pomocą funkcji Black Tuner zapewnia lepszą jakość widzenia w zacienionych obszarach, a panel w technologii IPS gwarantuje doskonałą jakość obrazu. Dzięki stopce z regulacją wysokości możesz bez problemu dopasować położenie ekranu do swoich preferencji, aby cieszyć się komfortem w trakcie nawet najdłuższych maratonów gamingowych. FAST IPS Matryca Fast IPS nie tylko gwarantuje wierne odwzorowanie scen z pola bitwy i wyjątkową dokładność kolorów, ale także niesamowity czas reakcji na ruchomy obraz (MPRT) wynoszący 0.8 ms. TECHNOLOGIA FREESYNC™ PREMIUM Ten monitor gwarantuje redukcję opóźnień i obsługuje technologię LFC (Low Framerate Compensation), dzięki czemu pozwala wyeliminować wszelkie problemy związane z zacinaniem lub rwaniem obrazu praktycznie przy dowolnej liczbie klatek na sekundę. PREDEFINIOWANE I NIESTANDARDOWE TRYBY GIER Sam zdecyduj! Wybierz jeden z predefiniowanyc Komputronik.plZłóż skargę | 778 zł |
IIYAMA 23.8'' G-Master GB2470HSU-W5 BiałyDominujący kolor: Biały Waga [kg]: 4,5 kg Wysokość [mm]: 385 mm Szerokość [mm]: 539.5 mm Głębokość [mm]: 210 mm Seria: G-Mast... więcejer GB2470HSU-W5 Proporcje ekranu: 16:9 Przekątna ekranu: 23,8" Rozmiar plamki [mm]: 0.275 mm Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080 px Jasność [cd/m2]: 250 cd/m2 Kontrast dynamiczny: 80 000 000:1 Czas reakcji [ms]: 0,8 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 16,7 mln Typ panelu dotykowego: Nie Rodzaj matrycy: TFT IPS Matryca błyszcząca: Matowa Kontrast statyczny: 1 100:1 Czas reakcji: do 3 ms Rodzaj monitora: Monitory dla graczy USB: 2 x USB 2.0 Liczba złączy HDMI: 1 Inne: 1 x 3,5 mm minijack DisplayPort: 1 Tuner TV: Nie Głośniki: Tak Ekran obrotowy (pivot): Tak Standard VESA [mm]: 100 x 100 Zgodność z normami: WEEE Pobór mocy [W]: 20 W Wbudowana kamera: Brak Głośniki: Tak Neonet.plZłóż skargę | 805 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Iiyama G-Master (gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 1 559 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 0.4 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 748 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 548 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 2 499 zł
gamingowy, 43 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, czas reakcji 3 ms, MPRT 0.4 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 679 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.8 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 149 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.8 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 399 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 655 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 534 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 771 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, MPRT 0.4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 679 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.8 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 799 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 850 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 419 zł
gamingowy, 21.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 529 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 199 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 2 299 zł
28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 150 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 829 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 436 zł
21.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
PodobnePorównaj w tabeli →
od 679 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.8 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 696 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 769 zł
gamingowy, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 668 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 674 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible
od 755 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 699 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, TÜV Rheinland
od 696 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 2 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 749 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 708 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync