Monitor Iiyama G-Master GB2770QSU-B5 27 " czarny (4948570121755)
Zdjęcia 8 |
Iiyama G-Master GB2770QSU-B5 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.5 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama G-Master GB2770QSU-B5 27 " czarny
Wszystkie ceny 31 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iiyama G-MASTER Red Eagle GB2770QSU-B5 - LED monitor - 27" - 2560 x 1440 W | 1 441 zł |
IIYAMA Monitor IIYAMA G-Master GB2770QSU-B5 27 QHD IPS 0.5ms 165Hz Czarny | 1 329 zł |
IIYAMA Monitor 27 cali GB2770QSU-B5 0.5ms,IPS,DP,HDMI,165Hz,HAS(150mm) UPI | 1 349 zł |
Monitor IIYAMA G-Master GB2770QSU-B5 27" 2560x1440px IPS 165Hz 0.5 ms | 1 299 zł |
IIYAMA Monitor 27 cali GB2770QSU-B5 0.5ms,IPS,DP,HDMI,165Hz,HAS(150mm) 107 | 1 349 zł |
pokaż 20 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →