Monitor Philips 24M1N3200ZA 24 " czarny
Zdjęcia 6 |
Monitor do gier Philips to rozwiązanie ze średniej półki z 24-calowym ekranem. Model jest w stanie zainteresować nie tylko koneserów gier komputerowych, ale także użytkowników zajmujących się grafiką. Dzieje się tak przede wszystkim dzięki wysokiej jakości odwzorowaniu kolorów i dobremu kryciu. Deklarowane jest więc pokrycie 124% przestrzeni sRGB i 106% NTSC, co może zadowolić nawet wymagających użytkowników.
Monitor Philips 24M1N3200ZA oparty jest na matrycy IPS o rozdzielczości 1920 na 1080 pikseli. Użytkownicy oczekują umiarkowanej szczegółowości (rozmiar piksela 0,27 ms), szerokich kątów widzenia, doskonałej wydajności (1 ms MPRT) i dość wysokiej częstotliwości odświeżania na poziomie 165 Hz. Spośród typowych cech IPS należy podkreślić nie najwyższy współczynnik kontrastu (1000: 1) przy podstawowych parametrach jasności (250 nitów). W związku z tym najlepszym przypadkiem użycia jest umiarkowane oświetlenie (nie ciemne i niezbyt jasne, obarczone odblaskami). Dodatkowe funkcje wyposażenia obejmują wbudowane głośniki (dwa po 3 W każdy), obecność zdalnego zasilacza i ergonomiczną podstawkę. Ten ostatni umożliwia obrót, zmianę wysokości i orientacji ekranu.
Kup Philips 24M1N3200ZA 24 " czarny
Wszystkie ceny 26 →Philips 24M1N3200ZA/00 24M1N3200ZA/01 | 677 zł |
24" Philips Momentum 3000 - 1920x1080 - 165Hz - IPS - 1 ms - Monitor | 685 zł |
Philips Monitor 24M1N3200ZA IPS 165Hz 23.8 cali HDMIx2 DP Pivot Głośniki U | 687 zł |
Philips 24M1N3200ZA - 23.8'' | IPS | Full HD | 165 Hz MON-LCD-PHI-0327 | 669 zł |
Monitor PHILIPS Momentum 3000 24M1N3200ZA 23.8" 1920x1080px IPS 165Hz 1 ms | 669 zł |