Monitor AOC 24G2SPU 23.8 "
Wideo 11Zdjęcia 8 |
Kup AOC 24G2SPU 23.8 "
Wszystkie ceny 32 →Aoc Gaming 24G2SPU Monitor Czarny 24" | 672 zł |
AOC Monitor 23,8 cali 24G2SPU 165Hz IPS HDMIx2 DP Pivot UPAOC024XS00051 | 693 zł |
Monitor AOC 24G2SPU 23.8" 1920x1080px IPS 165Hz 1 ms [MPRT] | 674 zł |
AOC 24G2SPU MON-LCD-AOC-0449 | 689 zł |
AOC 23.8'' 24G2SPU/BK Czarny, Czerwony 24G2SPU/BK | 740 zł |
Nowe wrażenia z gry
Monitor AOC 24G2SPU należy do serii gier i ma dobry zestaw technologii poprawiających wydajność wyświetlania i grania. Producent zastosował wysokiej jakości matrycę IPS o rozdzielczości Full HD, niezależnie od opcji połączenia (analogowe lub cyfrowe). Informacje są wyraźnie wyświetlane pod kątem widzenia do 178º. Biorąc pod uwagę szybkość reakcji matrycy 1 ms i częstotliwość klatek 165 Hz, użytkownik otrzymuje szczegółowy obraz, a jasne i nasycone kolory gwarantują 126% pokrycia sRGB https://ek.ua/list/157/pr-35872/. Monitor jest kompatybilny z technologią NVIDIA G-Sync, która dostosowuje się do częstotliwości odświeżania karty wideo, eliminując przerwy między klatkami podczas gier i oglądania filmów. Teraz możesz nawet zobaczyć wiatr.
Gracze pokochają wbudowaną funkcjonalność w postaci celownika, timera i licznika FPS. Poprawi to wydajność gier, w których takie funkcje nie są dostępne programowo lub są wyłączone ze względu na określony poziom złożoności.
Wszyscy wyjdźcie z ciemności
Gra w jasnym świetle słonecznym, wyświetlanie ciemnych scen i eksploracja najstraszniejszych piwnic została przeniesiona na wyższy poziom dzięki technologiom AOC Shadow Control i AOC Game Color. System automatycznie dostosowuje parametry, pozwalając zobaczyć wrogów i złoczyńców ukrywających się w ciemnościach w filmach. Do czytania książek lub przeglądania treści multimedialnych w popularnych sieciach społecznościowych, często w orientacji pionowej, dostępny jest tryb portretowy.
centralna administracja
AOC 24G2SPU wyposażony jest w hub USB w wersji 3.2 i umożliwia podłączenie czterech urządzeń peryferyjnych (klawiatura, mysz, pendrive). Zaimplementowano niszę do zarządzania kablami, aby pozbyć się wiszących na stole przewodów. HUB jest w stanie zapewnić stabilne zasilanie wszystkim podłączonym urządzeniom, a także ładować akumulatory gadżetów w trybie przyspieszonym.
Monitor można podłączyć do kilku urządzeń i przełączać źródło sygnału w ustawieniach. W tym celu dostępne są jednocześnie trzy opcje złączy - VGA, DisplayPort i HDMI. Wbudowany system audio z dwoma głośnikami 2W zaspokoi minimalne potrzeby do słuchania muzyki i komunikacji głosowej. Producent oferuje darmowe narzędzie AOC G-Menu do personalizacji, a także sześć gotowych trybów gry dla różnych gatunków.
Modyfikacje AOC 24G2SPU
Ceny na AOC 24G2SPU |
---|---|---|---|---|
AOC 24G2SPU 23.8 " | od 672 zł | 32 oferty | ||
AOC 27G2SPU 27 " | od 799 zł | 17 oferty |