Monitor Iiyama ProLite T2252MSC-B2 21.5 " czarny
Zdjęcia 12 |
Iiyama ProLite T2252MSC-B2 21.5 " czarny
Przekątna:21.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:225 cd/m²
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite T2252MSC-B2 21.5 " czarny
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
22" iiyama ProLite T2252MSC-B2 - LED monitor - Full HD (1080p) - 22" - 5 m | 1 311 zł |
IIYAMA Monitor 22 cale T2252MSC-B2 10 PKT. POJ,IPS,HDMI,DP,2x1W,7H ULIIY02 | 1 226 zł |
iiyama T2252MSC-B2 10 PKT. POJ,IPS,HDMI,DP,2x1W,7H MON-DSG-IYA-156 | 1 537 zł |
IIYAMA 21.5'' PROLITE T2252MSC-B2 Czarny | 1 299 zł |
IIYAMA Monitor 22 cale T2252MSC-B2 10 PKT. POJ,IPS,HDMI,DP,2x1W,7H 117264 | 1 411 zł |
pokaż 9 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →