Panel LCD Iiyama ProLite LH3254HS-B1AG 31.5 " czarny (4948570120963)
Zdjęcia 14 |
Iiyama ProLite LH3254HS-B1AG 31.5 " czarny
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 200:1
Jasność:500 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, LAN
Wbudowany PC z systemem operacyjnym Android 11. Wbudowany moduł WiFi.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite LH3254HS-B1AG 31.5 " czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor 31,5" iiyama ProLite LH3254HS-B1AG | 1 915 zł |
iiyama ProLite LH3254HS-B1AG 32" Class (31.5" viewable) LED-backlit LCD di | 2 347 zł |
iiyama LH3254HS-B1AG 24/7,IPS,ANDROID.11,FHD MON-DSG-IYA-149 | 2 745 zł |
IIYAMA LH3254HS-B1AG 32inch 1920x1080 FHD IPS panel Haze LH3254HS-B1AG | 2 099 zł |
Monitor IIYAMA ProLite Lh3254Hs-B1AG 32' IPS 1920x1080 (HD 1080p) 60Hz 8ms | 2 202 zł |
pokaż 4 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →