Komputer stacjonarny Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 4 12JB003KPB
od 2 685 do 3 128 zł Porównaj ceny 8 →Procesor:Core i5, 12400, 2.5 GHz RAM:16 GB Wideo:UHD Graphics 730 Dysk:512 GB System operacyjny:Windows 11 Pro |
Modyfikacje Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 4 2
Dane techniczne
Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 4 12JB003KPB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 4 12JB003KPB
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komputer LENOVO ThinkCentre neo 50t Gen 4 i5-12400 16GB RAM 512GB SSD Wind | 3 099 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre Neo 50t G4 TWR (I5-12400/integ/16GB/SSD512GB/D | 3 128 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre neo 50t Gen 4 i5-12400 16GB RAM 512GB SSD Wind | 3 099 zł |
Komputer Lenovo ThinkCentre neo 50t, Core i5-12400, 16 GB, Intel UHD Graph | 2 685 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre Neo 50t G4 TWR (I5-12400/integ/16GB/SSD512GB/D | 2 988 zł |
Lenovo Komputer ThinkCentre Neo 50t G4 TWR 12JB003KPB / Intel Core i5-1240 | 2 719 zł |
Lenovo ThinkCentre neo 50t i5-12400/16GB/512/Win11P - darmowy odbiór w 22 | 3 099 zł |
Zamknij
Polecamy