Komputer stacjonarny Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 4 12JB003JPB
od 3 899 do 4 357 zł Porównaj ceny 13 →Procesor:Core i7, 13700, 1.5 GHz RAM:16 GB Wideo:UHD Graphics 770 Dysk:512 GB System operacyjny:Windows 11 Pro |
Modyfikacje Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 4 2
Dane techniczne
Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 4 12JB003JPB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 4 12JB003JPB
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo Komputer ThinkCentre Neo 50t G4 TWR 12JB003JPB W11Pro i7-13700/16GB | 4 061 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre neo 50t Gen 4 i7-13700 16GB RAM 512GB SSD Wind | 4 199 zł |
LENOVO ThinkCentre neo 50t Gen 4 i7-13700/16GB/512GB SSD/W11P Czarny 12JB0 | 4 209 zł |
Lenovo Komputer ThinkCentre Neo 50t G4 TWR 12JB003JPB W11Pro i7-13700/16GB | 4 100 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre neo 50t Gen 4 i7-13700 16GB RAM 512GB SSD Wind | 4 199 zł |
więcej ofert 8 → |
Zamknij
Polecamy