Xiaomi Mi Wireless Keyboard and Mouse Combo (WXJS01YM)
Zdjęcia 5 |
Xiaomi Mi Wireless Keyboard and Mouse Combo |
|
Bezprzewodowy zestaw klawiatury i myszy od Xiaomi. Urządzenia wejściowe mają proste połączenie typu plug and play. Adapter USB Wi-Fi 2,4 GHz znajduje się w komorze baterii myszy. Układ klawiatury oferuje 104 przyciski, przy czym klawisze F1-F12 tradycyjnie posiadają dwa scenariusze działania – alternatywne wartości dla przycisków wielofunkcyjnych aktywowane są poprzez kombinację z Fn.
Zestaw bezprzewodowej klawiatury i myszy Xiaomi Mi wyposażony jest w przycisk membranowy. Układ klawiatury opiera się na cichych i niskoprofilowych klawiszach. Powierzchnia przycisków posiada sferyczne zagłębienie, które poprawia kontakt z opuszkami palców. Klawisze mają antypoślizgową powłokę, dzięki czemu pisanie jest dokładniejsze i szybsze. Mysz wyposażona jest w sensor optyczny o rozdzielczości 1000 DPI. Manipulator przesuwa kursor w przyspieszonym tempie, co zwiększa efektywność interakcji z systemem operacyjnym. Klawiatura otrzymała statyczny błąd układu. Klawiatura wymaga baterii AAA. Mysz jest również wyposażona w tę samą baterię. Urządzenia wejściowe są wyposażone we wskaźnik niskiego poziomu baterii. Zasilanie myszy można bezpiecznie wyłączyć za pomocą osobnego wyłącznika.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Mi Wireless Keyboard and Mouse Combo
Wszystkie ceny 7 →Xiaomi Mi Wireless Keyboard and Mouse Combo Black EU 24144356 | 149 zł |
Zestaw XIAOMI Wireless Combo | 150 zł |
Zestaw XIAOMI Wireless Combo BHR6100GL | 150 zł |
Zestaw biurowy Xiaomi Wireless Keyboard and Mouse Combo | 149 zł |
zestaw klawiatura i mysz xiaomi wireless keyboard | 104 zł |
Xiaomi Wireless Keyboard and Mouse Combo - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska | 109 zł |