Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 (TWSEJ06WM)
Wideo 9Zdjęcia 12 |
Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 |
|
Stylowe i praktyczne bezprzewodowe słuchawki douszne z dotykowym sterowaniem, wbudowanymi mikrofonami i cyfrową redukcją szumów. Producent pozycjonuje je jako produkt ze średniej półki cenowej z 2020 roku, skierowany do użytkowników preferujących szczegółowy dźwięk z akcentowanym basem. Wyróżnia je przyzwoita autonomia i wysoka jakość dźwięku, którą osiąga się dzięki zoptymalizowanej konstrukcji potężnych przetworników dynamicznych o średnicy 14 mm oraz zastosowaniu zaawansowanej technologii Low-Delay HD Codec (kodek LDHC).
Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Mi True 2 łatwo łączą się ze smartfonami, tabletami lub laptopami za pomocą energooszczędnego interfejsu bezprzewodowego Bluetooth 5.0, zdolnego do łączenia gadżetów w odległości do 10 m. Wbudowane mikrofony pozwalają na używanie tego modelu jako bezprzewodowego zestawu głośnomówiącego o przyzwoitej jakości transmisji głosu. Na zewnętrznych powierzchniach muszli znajdują się panele dotykowe do sterowania odtwarzaniem, odbierania połączeń przychodzących oraz aktywowania asystentów głosowych. Warto również zwrócić uwagę na czujniki podczerwieni, które śledzą położenie słuchawek, a jeśli użytkownik wyjmie je z uszu, to odtwarzanie automatycznie się zatrzyma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2
Słuchawki douszne Mi True Wireless Earphones 2 Basic | 109 zł |
Słuchawki douszne XIAOMI Mi Earphones 2 Basic Biały | 120 zł |
Słuchawki Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic Biały | 125 zł |
Słuchawki Xiaomi AirDots 2 Mi True Wireless 2 BT5 | 399 zł |