Słuchawki
Edifier W220T
Wideo 5Zdjęcia 19 |
Edifier W220T |
|
Szeroki zakres dynamiki, kontrolowany i konfigurowalny za pomocą aplikacji na smartfona, tryb gry o niskim opóźnieniu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Edifier 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Edifier.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Edifier W220T
Wszystkie ceny 47 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Edifier Słuchawki bezprzewodowe W220T TWS czarne W220T-BK | 430 zł |
Douszne Edifier W220T Czarne SL-BT-EIE-0001 | 229 zł |
Słuchawki douszne EDIFIER W220T Czarny | 219 zł |
Edifier Słuchawki TWS Edifier W220T (niebieskie) | 229 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →