Komputer stacjonarny Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 4 12JF0022PB
od 2 807 do 3 100 zł Porównaj ceny 8 →Procesor:Core i5, 13400, 1.8 GHz RAM:8 GB Wideo:UHD Graphics 730 Dysk:512 GB System operacyjny:Windows 11 Pro |
Modyfikacje Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 4 4
Dane techniczne
Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 4 12JF0022PB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo ThinkCentre neo 50s Gen 4 12JF0022PB
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komputer LENOVO ThinkCentre neo 50s Gen 4 i5-13400 8GB RAM 512GB SSD DVD W | 3 100 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre Neo 50s G4 (I5-13400/integ/8GB/SSD512GB/W11P) | 3 079 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre neo 50s Gen 4 i5-13400 8GB RAM 512GB SSD DVD W | 3 100 zł |
Lenovo Komputer ThinkCentre Neo 50s G4 SFF 12JF0022PB W11Pro i5-13400/8GB/ | 2 970 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! lenovo Komputer ThinkCentre Neo 50s G4 SFF 12JF0022P | 2 807 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre Neo 50s G4 (I5-13400/integ/8GB/SSD512GB/DVD-RW | 2 836 zł |
Lenovo Komputer ThinkCentre Neo 50s G4 SFF 12JF0022PB / Intel Core i5-1340 | 2 829 zł |
Zamknij
Polecamy