Monitor Xiaomi Gaming Monitor G27i 27 " czarny (P27FBB-RGGL)
Zdjęcia 4 |
Szybki monitor do gier z wysokiej jakości cienkim ekranem o przekątnej 27 cali i rozdzielczości FullHD (1920x1080, matryca IPS), zwiększoną częstotliwością odświeżania, dużymi pikselami, dobrym odwzorowaniem kolorów, nominalną obsługą wyjścia wideo o wysokim zakresie dynamiki (HDR) i przemyślanym ergonomia. Jest pozycjonowany jako produkt przystępny cenowo w kategorii średniej ceny, skierowany do szerokiego grona miłośników gier komputerowych i początkujących e-sportowców.
Monitor do gier Xiaomi G27i obsługuje technologie synchronizacji FreeSync Premium, które eliminują mikrolagi i rozrywanie klatek typowe dla monitorów LCD. Ta synchronizacja w połączeniu z częstotliwością odświeżania 165 Hz i szybką reakcją panelu IPS (1 ms GtG) gwarantuje zwiększoną płynność i klarowność w dynamicznych scenach gier. Ten model monitora jest również idealny do efektywnej pracy z tekstem, arkuszami kalkulacyjnymi, danymi internetowymi i prezentacjami. Jego ekran jest w stanie odpowiednio wyświetlić dowolną treść foto/wideo i może być używany jako część niedrogich stacji roboczych do projektowania złożonych systemów inżynierskich w pakietach CAD/CAE. Duży piksel o wielkości 0,31 mm umożliwia umieszczenie ekranu w znacznej odległości od użytkownika, co znacząco zmniejsza poziom przewlekłego napięcia mięśni oka.
Kup Xiaomi Gaming Monitor G27i 27 " czarny
Wszystkie ceny 11 →XIAOMI Monitor XIAOMI G27i FHD IPS 165 Hz Czarny | 599 zł |
27" Xiaomi G27i - 1920x1080 - 165Hz - IPS - HDR10 - 1 ms - Monitor | 651 zł |
Xiaomi Monitor G27i MON-LCD-XIA-0019 | 589 zł |
Monitor XIAOMI G27i 27" 1920x1080px IPS 165Hz 1 ms [GTG] | 589 zł |
Monitor XIAOMI G27i 27" 1920x1080px IPS 165Hz 1 ms [GTG] | 589 zł |