Monitor Xiaomi Monitor A27i 27 " czarny
Zdjęcia 4 |
Xiaomi Monitor A27i 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 6 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:HDR, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Xiaomi Monitor A27i 27 " czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
XIAOMI Monitor XIAOMI A27i 27 FHD IPS Czarny | 479 zł |
27" Xiaomi A27i - 1920x1080 - 100Hz - IPS - HDR10+ - 6 ms - Monitor | 464 zł |
Xiaomi Monitor A27i MON-LCD-XIA-0018 | 469 zł |
Monitor XIAOMI A27i 27" 1920x1080px IPS 100Hz | 469 zł |
Monitor XIAOMI A27i 27" 1920x1080px IPS 100Hz | 469 zł |
pokaż 4 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →