Monitor Philips 271V8AW 27 "
Zdjęcia 6 |
Philips 271V8AW 27 "
23.8 "27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 271V8AW 27 "
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Monitor 271V8AW 27 cali IPS HDMI Głośniki Biały UPPHI027XS00069 | 519 zł |
Philips 271V8AW 27 cali IPS HDMI Głośniki Biały MON-LCD-PHI-0422 | 519 zł |
PHILIPS 27'' 271V8AW/00 Biały 271V8AW/00 | 548 zł |
Philips Monitor 271V8AW 27 cali IPS HDMI Głośniki Biały 123462 | 561 zł |
Philips Monitor 271V8AW 27 cali IPS HDMI Głośniki Biały 123462 | 519 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Philips 271V8AW
Ceny na Philips 271V8AW |
---|---|---|---|---|
Philips 241V8AW 23.8 " | od 399 zł | 11 oferty | ||
Philips 271V8AW 27 " | od 519 zł | 9 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →