Monitor MSI PRO MP273A 27 "
Zdjęcia 20 |
Debiut MSI na rok 2023 to 27-calowy monitor z autorskiej linii PRO, która łączy w sobie uniwersalne rozwiązania ze średniej półki budżetowej. Model nadaje się do codziennych zadań zawodowych, m.in. pisania, wypełniania arkuszy kalkulacyjnych, korespondencji biznesowej, a także różnych zadań biurowych. Dzięki wysokiej jakości odwzorowaniu kolorów i pokryciu 106% przestrzeni sRGB wyświetlacz można polecić także, choćby do niewymagających prac projektowych.
Monitor MSI PRO MP273A oparty jest na pseudo 8-bitowej matrycy IPS, która charakteryzuje się rozdzielczością 1920 na 1080 pikseli. Obraz charakteryzuje się niezbyt imponującą szczegółowością (wielkość piksela 0,31 mm), dobrymi kątami widzenia i podstawowymi parametrami kontrastu. Inne funkcje obejmują nieco zwiększoną liczbę klatek na sekundę (100 Hz) i szybką reakcję (od 1 do 4 ms), a także obsługę technologii AMD FreeSync i Adaptive-Sync.
Podświetlenie pozbawione migotania oraz filtrowanie potencjalnie szkodliwego niebieskiego światła mają za zadanie zapewnić komfort widzenia podczas długiego przebywania przed ekranem, a obecność tych systemów ochronnych potwierdza m.in. certyfikat TÜV Rheinland. Lakoniczny design modelu podkreślają cienkie ramki wokół wyświetlacza i zdalne zasilanie. Warto również zauważyć, że nie jest wcale konieczne kupowanie dodatkowego zestawu głośników do komputera, ponieważ istnieje para głośników o łącznej mocy. 6 W.
Kup MSI PRO MP273A 27 "
Wszystkie ceny 22 →MSI Pro MP273AW - LED-skaerm - Full HD 9S6-3PB4CH-083 | 910 zł |
27" MSI Pro MP273AW - 1920x1080 - 100Hz - IPS - 1 ms - Monitor | 711 zł |
MSI PRO MP273AW MON-LCD-MSI-0287 | 649 zł |
Monitor MSI Pro MP273AW 27" 1920x1080px IPS 100Hz 1 ms | 609 zł |
Monitor MSI Pro MP273AW 27" 1920x1080px IPS 100Hz 1 ms | 609 zł |