Monitor Philips 275S1AE 27 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Kup Philips 275S1AE 27 " czarny
Wszystkie ceny 25 →Philips Monitor 275S1AE 27 cali IPS DVI HDMI DP Pivot UPPHI027XS00024 | 958 zł |
Philips 275S1AE - 27'' | IPS | QHD | 75Hz | Pivot MON-LCD-PHI-0221 | 941 zł |
PHILIPS 27'' 275S1AE/00 Czarny 275S1AE/00 | 969 zł |
Monitor PHILIPS S-Line 275S1AE 27" 2560x1440px IPS 4 ms | 894 zł |
Philips Monitor 275S1AE 27 cali IPS DVI HDMI DP Pivot 53742 | 998 zł |
Monitory firmy Philips są często odpowiednie do szerokiego zakresu zastosowań. Model 275S1AE jest pozycjonowany jako główny ekran komputera lub pomocniczy wyświetlacz laptopa.
Ekran IPS
Monitor wyposażono w 27-calowy 8-bitowy panel IPS z powłoką antyodblaskową, która osiąga 25% zamglenia. W przypadku wyświetlacza deklaruje się rozszerzoną gamę kolorów (123% środowiska sRGB), charakteryzuje się również wysoką rozdzielczością emitowanego obrazu (2560x1440 pikseli) oraz częstotliwością odświeżania 75 Hz. Technologia adaptive sync Adaptive-Sync gwarantuje płynny obraz bez szumów i przerw w klatkach.
Cechy marki
Zastrzeżoną cechą monitora jest technologia SmartImage. Dynamicznie optymalizuje kontrast, nasycenie kolorów i ostrość nadawanych treści na rzecz odpowiedniej jakości obrazu. Zwolennikom długich zgromadzeń przed ekranem monitora przyda się tryb LowBlue, który redukuje długość fali niebieskiego, szkodliwego dla oczu. Ponadto Philips 275S1AE otrzymał certyfikat TÜV Rheinland, potwierdzający komfort wizualny wyświetlacza.
Opracowana ergonomia
Ergonomiczna noga podporowa urządzenia zapewnia możliwość regulacji położenia ekranu w zakresie wysokości, kąta pochylenia i obrotu(do trybu orientacji pionowej). Dostałem monitor i wbudowane głośniki w formacie 2 x 2 waty. Korpus modelu posiada złącze HDMI, jeden interfejs DisplayPort v 1.2, cyfrowy port DVI-D. Monitor sprawdza się we wszystkich aspektach pracy, z wyjątkiem być może dynamicznych gier. To już jednak temat na osobną dyskusję (patrz materiał „Pięć niedrogich 27-calowych monitorów z częstotliwością odświeżania 144 Hz”).