Monitor Iiyama ProLite XUB2793HS-B5 27 "
Zdjęcia 12 |
Iiyama ProLite XUB2793HS-B5 27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XUB2793HS-B5 27 "
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
27" iiyama ProLite XUB2793HS-B5 - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" - 4 | 806 zł |
iiyama ProLite XUB2793HS-B5 - 27'' | IPS | Full HD | Pivot MON-LCD-IYA-059 | 679 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB2793HS-B5 27" 1920x1080px IPS 4 ms | 680 zł |
IIYAMA XUB2793HS-B5 27inch ETE IPS monitor Full HD XUB2793HS-B5 | 830 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB2793HS-B5 27' IPS 1920x1080 (HD 1080p) 75Hz 4ms | 686 zł |
Modyfikacje Iiyama ProLite XUB2793HS-B5
Ceny na Iiyama ProLite XUB2793HS-B5 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XUB2293HS-B5 21.5 " | od 478 zł | 18 oferty | ||
Iiyama ProLite XUB2493HS-B5 23.8 " | od 539 zł | 11 oferty | ||
Iiyama ProLite XUB2793HS-B5 27 " | od 679 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →