Monitor Philips 45B1U6900CH 44.5 " czarny
Zdjęcia 7 |
Philips 45B1U6900CH 44.5 " czarny
Przekątna:44.5 "
Rozdzielczość:5120x1440 (32:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:450 cd/m²
Funkcje:HDR, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Wbudowana wysuwana kamera internetowa
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 45B1U6900CH 44.5 " czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips 45B1U6900CH - 44.5'' | VA | 5120 x 1440 | 75 Hz | DisplayPort, HDM | 3 899 zł |
Monitor PHILIPS 45B1U6900CH 44.5" 5120x1440px 4 ms Curved | 3 750 zł |
Monitor PHILIPS 45B1U6900CH 44.5" 5120x1440px 4 ms Curved 45B1U6900CH 00 | 3 750 zł |
Monitor Philips B-Line 45B1U6900CH/00 | 4 159 zł |
Philips B-Line 45B1U6900CH/00 | 4 103 zł |
Philips Monitor 45 cali 45B1U6900CH VA Curved HDMIx2 DP USB-C HDR HAS Kame | 3 981 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →