Monitor Xiaomi Mi Gaming Display 27 27 " czarny (BHR5039GL)
Zdjęcia 3 |
Szybki monitor do gier z wysokiej jakości 27-calowym wyświetlaczem WQHD (2560x1440) z cienką ramką, wysoką częstotliwością odświeżania, szeroką gamą kolorów, wysoką maksymalną jasnością i wyjściem wideo Full HDR. Umieszczony jako produkt z wyższej półki, skierowany do wymagających graczy i graczy e-sportowych. Kompatybilny z technologiami AMD FreeSync Premium i Adaptive-Sync w celu wyeliminowania minilagów i zrywania ekranu typowych dla monitorów LCD.
Technologie te, w połączeniu z wysoką częstotliwością odświeżania (165 Hz) i krótkim czasem reakcji matrycy IPS (1 ms GtG), zapewniają maksymalną płynność i wyrazistość wyświetlania dynamicznych scen gier. Te cechy sprawiają, że Xiaomi Mi Gaming Display 27 jest równie dobrym wyborem dla każdego gatunku gier, w tym konkurencyjnych strzelanek FPS, symulacji sportowych, gier walki i gier strategicznych w czasie rzeczywistym. Dzięki ulepszonemu odwzorowaniu kolorów i wysokiej jakości kalibracji fabrycznej model ten przyda się do amatorskiej/półprofesjonalnej obróbki treści wideo i zdjęć. Smukła konstrukcja ramki umożliwia używanie tego monitora w poziomych konfiguracjach wielomonitorowych.
Kup Xiaomi Mi Gaming Display 27 27 " czarny
Wszystkie ceny 14 →Xiaomi Mi 2K Gaming Monitor Monitor dla graczy 27 Czarny BHR5039GL | 1 294 zł |
Monitor XIAOMI Mi 2K Gaming 27" 2560x1440px IPS 165Hz 1 ms | 1 198 zł |
Monitor XIAOMI Mi Gaming Monitor 33423, 27”, 4 ms, 16:9, 2560x1440 | 1 229 zł |
Mi 2K Gaming Monitor 27” MON-LCD-XIA-0009 | 1 229 zł |
Monitor XIAOMI Mi 2K Gaming 27" 2560x1440px IPS 165Hz 1 ms | 1 198 zł |