Monitor Samsung Odyssey G50A 27 27 " czarny (LS27AG500PPXEN)
Zdjęcia 19 |
Zamknij
Menu
Samsung Odyssey G50A 27 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung Odyssey G50A 27 27 " czarny
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG - DISPLAY BTOC ODYSSEY G5 27IN 2560X1440 165HZ 1MS 10001 169 DP/HD | 1 444 zł |
27" Samsung Odyssey G5 S27AG500PP - 1 ms - MonitorG50A Series, monitor LED, gaming, 27, 2560 x 1440 QHD @ 165 Hz, IPS, 350 cd/m², 1000:1, HDR10, 1 ms, HDMI, DisplayPort, czarny Proshop.plZłóż skargę | 1 385 zł |
Samsung Odyssey G5 S27AG500PP 27" 2K IPS 165Hz 1ms GamingowyCyfrowe złącze koaksjalne:nie; OleOle.plZłóż skargę | 1 459 zł |
Samsung Odyssey G5 S27AG500PP 27" 2K IPS 165Hz 1ms GamingowyCyfrowe złącze koaksjalne:nie; RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 459 zł |
MONITOR SAMSUNG ODYSSEY G5 LED 27" LS27AG500PPXEN | 1 463 zł |
pokaż 7 ofert
Seria Samsung Odyssey (gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 1 692 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync, HDR
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 849 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, LAN, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync, HDR
od 3 599 zł
gamingowy, smart, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1800 R, OLED, czas reakcji 0.03 ms, 175 Hz, HDMI, v 2.1, mini DisplayPort, USB C, Power Delivery, Bluetooth, Wi-Fi, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 2 649 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, LAN, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 2 599 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, QLED, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 3 599 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 1 257 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, NVIDIA G-Sync, HDR
od 1 424 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 599 zł
26.9 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, LAN, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 5 299 zł
49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, 1800 R, OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 199 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, HDR
od 799 zł
gamingowy, 25 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync, HDR
od 1 975 zł
31.5 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, LAN, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 999 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 548 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 1 150 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 629 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 3 599 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 9 499 zł
gamingowy, 57 ", 4K, 7680x2160 (32:9), zakrzywiony, 1000 R, Mini LED QLED, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
PodobnePorównaj w tabeli →
od 899 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 199 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 332 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 150 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 299 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 469 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 199 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 199 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 179 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 500 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 146 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 239 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible