Monitor LG UltraGear 27GP850P 27 "
Zdjęcia 9 |
Debiutantem linii UltraGear w 2023 roku jest 27-calowy gamingowy monitor firmy LG, reprezentujący rozwiązania z pogranicza klasy średniej i zaawansowanej. Model charakteryzuje się dość agresywnym designem, a wśród cech konstrukcyjnych warto wyróżnić czerwone wstawki z tyłu oraz na stojaku. Ta ostatnia zapewnia maksymalną swobodę regulacji z możliwością zmiany wysokości, obrócenia wyświetlacza lub przełączenia go do orientacji pionowej.
Monitor LG UltraGear 27GP850P posiada pseudo 10-bitową matrycę Nano IPS, która wyróżnia się obecnością dodatkowej warstwy nanocząstek. Ta funkcja ma na celu zwiększenie maksymalnej jasności obrazu (w tym przypadku osiąga ona 400 nitów, a ponadto deklarowana jest zgodność ze standardem DisplayHDR 400) i poprawa reprodukcji kolorów. Tym samym do zalet obrazu należy naprawdę szeroka gama barw pokrywająca 98% przestrzeni profesjonalnego modelu DCI P3.
Gracze powinni być zadowoleni z przyzwoitej szczegółowości (rozdzielczość 2560x1440 pikseli i rozmiar piksela 0,23 mm), szybkiej reakcji (1 ms od szarości do szarości) i wysokiego „herca” (maksymalnie 180 Hz). Ponadto ogłoszono obsługę AMD FreeSync Premium wraz ze zgodnością z NVIDIA G-Sync, zaimplementowano dodatkowe opcje gier, w tym Black Stabilizer i celownik. Warto także podkreślić obecność koncentratora USB z funkcją szybkiego ładowania podłączonych gadżetów.
Kup LG UltraGear 27GP850P 27 "
Wszystkie ceny 39 →Monitor 27" LG UltraGear 27GP850P-B | 1 386 zł |
LG Monitor LG UltraGear 27GP850P-B 27 QHD Nano IPS 1ms 165Hz Czarno-bordow | 1 239 zł |
27" LG UltraGear 27GP850P-B - 2560x1440 - 165Hz - Nano IPS - HDR400 - 1 ms | 1 296 zł |
LG Electronics Monitor 27GP850P-B 27 cali IPS UltraGear QHD 165Hz 1ms UPLG | 1 410 zł |
LG 27GP850P-B - 27'' | Nano IPS | QHD | 165 Hz | HDR | Pivot MON-LCD-LG-04 | 1 349 zł |