Komputer stacjonarny Dell OptiPlex 7010 SFF N001O7010SFF
Wideo 13Zdjęcia 4 | od 2 762 do 4 212 zł Porównaj ceny 14 →Procesor:Core i3, 13100, 3.4 GHz RAM:8 GB Wideo:UHD Graphics 730 Dysk:256 GB System operacyjny:Windows 11 Pro |
Modyfikacje Dell OptiPlex 7010 SFF 2
Dane techniczne
Dell OptiPlex 7010 SFF N001O7010SFF |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Dell OptiPlex 7010 SFF N001O7010SFF
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell Komputer Optiplex SFF Plus/Core i5-13500/8GB/256GB SSD/Integrated/No | 3 694 zł |
DELL OptiPlex SFF Plus 7010 Intel Core i5/8GB/256GB SSD/Intel UHD Graphics | 3 831 zł |
Komputer DELL OptiPlex 7010 (I5-13500/integ/8GB/SSD256GB/W11P) | 4 212 zł |
Dell Optiplex 7010 SFF i3-13100 8GB RAM 256GB Dysk SSD Win11 Pro | 2 829 zł |
Dell Komputer Optiplex SFF Plus/Core i5-13500/8GB/256GB SSD/Integrated/No | 3 694 zł |
więcej ofert 9 → |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy