Персональний комп'ютер Dell OptiPlex 7010 SFF N001O7010SFF
Відео 13Фото 4 | від 2 762 до 4 212 zł Порівняти ціни 14 →Проц:Core i3, 13100, 3.4 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 730 Накопичувач:256 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Dell OptiPlex 7010 SFF 2
Характеристики
Dell OptiPlex 7010 SFF N001O7010SFF |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dell OptiPlex 7010 SFF N001O7010SFF
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dell Komputer Optiplex SFF Plus/Core i5-13500/8GB/256GB SSD/Integrated/No | 3 694 zł |
DELL OptiPlex SFF Plus 7010 Intel Core i5/8GB/256GB SSD/Intel UHD Graphics | 3 831 zł |
Komputer DELL OptiPlex 7010 (I5-13500/integ/8GB/SSD256GB/W11P) | 4 212 zł |
Dell Optiplex 7010 SFF i3-13100 8GB RAM 256GB Dysk SSD Win11 Pro | 2 829 zł |
Dell Komputer Optiplex SFF Plus/Core i5-13500/8GB/256GB SSD/Integrated/No | 3 694 zł |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо