Персональний комп'ютер Dell OptiPlex 7010 SFF N008O7010SFF
Відео 13Фото 4 | від 3 343 до 3 459 zł Порівняти ціни 5 →Проц:Core i5, 13500, 1.8 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 770 Накопичувач:512 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Dell OptiPlex 7010 SFF 2
Характеристики
Dell OptiPlex 7010 SFF N008O7010SFF |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dell OptiPlex 7010 SFF N008O7010SFF
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dell Komputer Optiplex SFF Core i5-13500/8GB/512GB SSD/Integrated/No Wifi/ | 3 459 zł |
Komputer Dell Komputer Optiplex SFF Core i5-13500/8GB/512GB SSD/Integrated | 3 343 zł |
Komputer Dell Optiplex SFF i5-13500 8GB 512GB W11Pro 3Y N008O7010SFFEMEAVP | 3 351 zł |
Komputer Dell Optiplex SFF N008O7010SFFEMEAVP i5-13500 8GB 512SSD W11Pro | 3 428 zł |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо