Моноблок Dell Optiplex 7410 N004O7410AIO35WEMEA_VP
Фото 4 | від 3 999 до 5 500 zł Порівняти ціни 20 → |
Модифікації Dell Optiplex 7410 9
Характеристики
Dell Optiplex 7410 N004O7410AIO35WEMEA_VP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dell Optiplex 7410 N004O7410AIO35WEMEA_VP
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dell Komputer Optiplex 24 AIO /Core i5-13500T/8GB/256GB SSD/23.8 FHD/Integ | 4 326 zł |
Komputer DELL OptiPlex 7410 23.8" IPS i5-13500T 8GB RAM 256GB SSD Windows | 5 500 zł |
DELL Optiplex 24 AIO Intel Core i5/8GB/256GB SSD/Intel UHD Graphics/23.8 F | 4 483 zł |
Komputer DELL OptiPlex 7410 23.8" IPS i5-13500T 8GB RAM 256GB SSD Windows | 5 500 zł |
Dell OptiPlex 7410 i5-13500T 23,8" 8GB RAM 256GB Dysk SSD Win11 Pro Czarny | 4 449 zł |
ще пропозиції 15 → |
Закрити
Рекомендуємо