Моноблок Dell Optiplex 7410 N004O7410AIO65WEMEAVP
Фото 4 | від 6 039 до 6 710 zł Порівняти ціни 12 →Проц:Core i7, 13700, 1.5 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics 770 Накопичувач:512 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Dell Optiplex 7410 9
Характеристики
Dell Optiplex 7410 N004O7410AIO65WEMEAVP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dell Optiplex 7410 N004O7410AIO65WEMEAVP
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dell Komputer Optiplex AIO/Core i7-13700/16GB/512GB SSD/23.8 FHD Touch/Int | 6 277 zł |
DELL Optiplex 24 AIO Intel Core i5/8GB/256GB SSD/Intel UHD Graphics/W11P N | 6 495 zł |
Dell Komputer Optiplex AIO/Core i7-13700/16GB/512GB SSD/23.8 FHD Touch/Int | 6 277 zł |
Dell OptiPlex 7410 N004O7410AIO65WEMEAVP i7-13700 23,8" 16GB RAM 512GB Dys | 6 249 zł |
DELL OptiPlex 7410 Intel® Core™ i7 60,5 cm N004O7410AIO65WEMEAVP | 6 710 zł |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо