Komputer All-In-One Dell Optiplex 7410 N004O7410AIO65WEMEAVP
Zdjęcia 4 | od 6 039 do 6 710 zł Porównaj ceny 12 →Procesor:Core i7, 13700, 1.5 GHz RAM:16 GB Wideo:UHD Graphics 770 Dysk:512 GB System operacyjny:Windows 11 Pro |
Modyfikacje Dell Optiplex 7410 9
Dane techniczne
Dell Optiplex 7410 N004O7410AIO65WEMEAVP |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Dell Optiplex 7410 N004O7410AIO65WEMEAVP
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell Komputer Optiplex AIO/Core i7-13700/16GB/512GB SSD/23.8 FHD Touch/Int | 6 277 zł |
DELL Optiplex 24 AIO Intel Core i5/8GB/256GB SSD/Intel UHD Graphics/W11P N | 6 495 zł |
Dell Komputer Optiplex AIO/Core i7-13700/16GB/512GB SSD/23.8 FHD Touch/Int | 6 277 zł |
Dell OptiPlex 7410 N004O7410AIO65WEMEAVP i7-13700 23,8" 16GB RAM 512GB Dys | 6 249 zł |
DELL OptiPlex 7410 Intel® Core™ i7 60,5 cm N004O7410AIO65WEMEAVP | 6 710 zł |
więcej ofert 7 → |
Zamknij
Polecamy